Ubytování | Ceník | Online rezervaceSlužby 

 

Ubytování v centru Českých Budějovic

Hotel Klika disponuje celkem 85 lůžky v 26 pokojích a 9 apartmánech. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou, televizí, telefonem a připojením k internetu. Hotel je rozčleněn do čtyř hlavních částí. 

Centrální pohled Hotel Klika Centrální pohled Triple Room Double Room Apartmán Dvoulůžkový pokoj Apartmá pod střechou Triple roomApartmán 3D pohled 3D hotelový pokoj

Nejmladší třípatrová budova postavená v roce 2002 disponuje dvoulůžkovými a trojlůžkovými nekuřáckými pokoji s výhledem do ulice či na klidnou část přilehlé městské Solnice dle moderních hotelových standardů. Tyto pokoje jsou přístupné vlastním výtahem. Nachází se zde i možnost ubytování ve dvoulůžkovém apartmá s vlastní saunou a krásným výhledem na celý Sokolský ostrov a řeku Malši.

Druhá část je napojena hned vedle v historických budovách z konce 19. století, kde je k dispozici 6 pokojů a 2 čtyřlůžková apartmá s úžasným výhledem na řeku Malši či na Piaristické náměstí s klášterem. 

Třetí část se náchází v budově naproti jen 50m vzdálené od recepce. Zde se nachází celkem 5 moderních apartmánů vhodných především pro delší pobyty v Českých Budějovicích. A nejmladší čtvrtá část je ještě o 200m dále Hroznovou ulicí směrem k náměstí. Hned naproti Masným Krámům a hospody U Tří sedláků se nachazí další 3 apartmány, které jsou pod naší správou od roku 2022.

Užijte si vaši návštěvu Budějovic Plán návštěvy Odpočinek na pokojiWi-Fi na pokoji Sledujte televizi či brouzdejte na internetu Oslavy a romantika na pokoji

Hotel má k dispozici i vlastní dětskou postýlku. Dítě do tří let je zdarma. Sebou si můžete vzít i Vaše čtyřnohé mazlíčky. Jejich pobyt je povolen a zpoplatněn dle ceníku

Hotel disponuje v bezprostřední blízkosti vlastním parkovištěm pro hotelové hosty. Nabízíme i možnost parkování Vašeho auta, motorky či jízdního kola v uzamčené garáži. 

Duha nad hotelem Parking Check-In Hotel KlikaPohoda na pokoji Sauna
Koupelna Koupelna 

Ceník

Omezený jednolůžkový pokoj  1100 
Jednolůžkový pokoj

 1500

Dvoulůžkový pokoj

1890 / 1990 *

Třílůžkový pokoj 2100 / 2800 *
Dvojlůžkové apartmá se saunou 3600 Kč
Čtyřlůžkové apartmá 4500 Kč
Každá další osoba na pokoji 500 Kč
Pes na pokoji 500 Kč
Parkování  250 Kč
Půjčení kola - nutno předem rezervovat

                      590 Kč / den

Turistický poplatek 2024

50 Kč / os. / den

 Omezený jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou, televizí, připojením k internetu apod. Rozměry pokoje jsou ovšem minimální. Pokoj je vhodný pro krátkodobou návštěvu (přenocování).
Platnost cen do 31. 3. a od 1. 11. do 29. 12. 2024
* ceny od 1. 4. do 31. 10. + Silvestr 2024
* ceny neplatí v období veletrhů - na doptání 

V základní ceně pokoje máte zahrnuto:

• snídani
• DPH
• Wi-Fi připojení k Internetu
• služby na recepci

Služby recepce

Mezi služby na recepci patří: objednání taxi, zprostředkování vstupenek do kulturních zařízení, sekretářské služby, pomoc s orientací ve městě - mapka města, zapůjčení fénu, úschova zavazadel, trezor, budíček, room service, tisk a kopírování dokumentů apod.

Služby na recepci Recepce Hotel Klika Check In

Snídaně

Hotelová snídaně je podávána v restauraci od 7:00 do 10:00 formou bufetového stolu s neomezeným množstvím snídaňových nápojů, včetně teplých míchaných vajíček a párečků.

Snídaně

V základní ceně pokoje není zahrnuto:

• parking
• magistrátní turistický poplatek

Na Vašem názoru nám záleží!

Jedli jste u nás, nocovali, či se k nám teprve chystáte a chcete se na něco zeptat?

Napište nám, nebo ohodnoťte naše služby.

Hotel KLIKA v Českých Budějovicích hodnocení