Ubytování | Ceník | Online rezervaceSlužby | Hotelové balíčky

 

Ubytování

Hotel Klika disponuje celkem 77 lůžky v 26 pokojích a 6 apartmánech. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou, televizí, telefonem a připojením k internetu. Hotel je rozčleněn do tří hlavních částí. 

Restaurace je i nyní během vládních opatření OTEVŘENA pro všechny ubytované hosty na služební cestě. Pokud u nás spíte, tak můžete využít i vnitřní prostory restaurace k snídani, obědu i večeři denně do 20:00.

Centrální pohled Hotel Klika Centrální pohled Triple Room Double Room Apartmán Dvoulůžkový pokoj Apartmá pod střechou Triple roomApartmán 3D pohled 3D hotelový pokoj

Nově postavená třípatrová budova disponuje dvoulůžkovými a trojlůžkovými nekuřáckými pokoji s výhledem do ulice či na klidnou část přilehlé městské Solnice dle moderních hotelových standardů. Tyto pokoje jsou přístupné vlastním výtahem. Nachází se zde i možnost ubytování ve dvoulůžkovém apartmá s vlastní saunou a krásným výhledem na celý Sokolský ostrov a řeku Malši.

Druhá část je napojena hned vedle v historických budovách z konce 19. století, kde je k dispozici 6 pokojů a 2 čtyřlůžková apartmá s úžasným výhledem na řeku Malši či na Piaristické náměstí s klášterem. 

Třetí část se náchází v budově naproti jen 50m vzdálené od recepce. Zde se nachází celkem 5 moderních apartmánů vhodných především pro delší pobyty v Českých Budějovicích.

Užijte si vaši návštěvu Budějovic Plán návštěvy Odpočinek na pokojiWi-Fi na pokoji Sledujte televizi či brouzdejte na internetu Oslavy a romantika na pokoji

Hotel má k dispozici i vlastní dětskou postýlku. Dítě do tří let je zdarma. Sebou si můžete vzít i Vaše čtyřnohé mazlíčky. Jejich pobyt je povolen a zpoplatněn dle ceníku

Hotel disponuje v bezprostřední blízkosti vlastním parkovištěm pro hotelové hosty. Nabízíme i možnost parkování Vašeho auta, motorky či jízdního kola v uzamčené garáži. 

Duha nad hotelem Parking Check-In Hotel KlikaPohoda na pokoji Sauna
Koupelna Koupelna 

Ceník

Omezený jednolůžkový pokoj 850 / 950 *
Jednolůžkový pokoj

1050 / 1150 *

Dvoulůžkový pokoj

1450 / 1550 *

Třílůžkový pokoj 1700 / 1800 *
Dvojlůžkové apartmá se saunou 2500 Kč
Čtyřlůžkové apartmá 3200 Kč
Každá další osoba na pokoji 500 Kč
Pes na pokoji 500 Kč
Parkování   190 Kč
Půjčení kola - nutno předem rezervovat                       590 Kč / den

 Omezený jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou, televizí, připojením k internetu apod. Rozměry pokoje jsou ovšem minimální. Pokoj je vhodný pro krátkodobou návštěvu (přenocování).
Platnost cen do 31. 3. a od 1. 11. do 29. 12. 
* ceny od 1. 4. do 31. 10. + Silvestr 

V základní ceně pokoje máte zahrnuto:

• snídani
• DPH
• Wi-Fi připojení k Internetu
• služby na recepci

Služby recepce

Mezi služby na recepci patří: objednání taxi, zprostředkování vstupenek do kulturních zařízení, sekretářské služby, pomoc s orientací ve městě - mapka města, zapůjčení fénu, úschova zavazadel, trezor, budíček, room service, denní tisk, tisk a kopírování dokumentů a další.

Služby na recepci Recepce Hotel Klika Check In

Snídaně

Hotelová snídaně je podávána v restauraci od 7:30 do 10:00 formou bufetového stolu s neomezeným množstvím snídaňových nápojů, včetně čerstvých rohlíků a chleba z místní malé pekárny.

Snídaňový bufet Snídaně Snídaně na sluníčku

HOTELOVÉ BALÍČKY

Připravili jsme pro Vás několik výhodných hotelových balíčků. Chcete si u nás odpočinout nebo relaxovat na pokoji se saunou či zažít romantický pobyt na pokoji s krbem? To vše je možné. Podívejte se na obsah jednotlivých balíčků, které nabízíme. Nezapomeňte uvést jeho jméno v rezervačním formuláři do poznámky. Děkujeme. 

Pobytové balíčky

Na Vašem názoru nám záleží!

Jedli jste u nás, nocovali, či se k nám teprve chystáte a chcete se na něco zeptat?

Napište nám, nebo ohodnoťte naše služby.

Hotel KLIKA v Českých Budějovicích hodnocení