Rodinný hotel, který patří k Českým Budějovicím

Hotel Klika

Rezervace ubytování

Vyplňte, prosíme, následující údaje a klikněte Pokračovat

Pokračovat
Již od roku 1991
Kde nás najdete
Hotel Klika

Rodinný hotel v srdci Českých Budějovic

Hotel Klika má dlouholetou tradici. Nachází se v nejstarší historické zástavbě centra města v přímém sousedství kostela Obětování Panny Marie z 12. století, zároveň však v klidném prostředí Sokolského ostrova, Zátkova nábřeží a soutoku Vltavy a Malše.

Hotel Klika byl zde budován rodinou Klikových. Za více než 20 let své existence se stal nedílnou součástí tohoto malebného místa.

Rodinný hotel se orientuje na zákazníky, kteří ocení individuální a klidný přístup k hostovi s cílem maximálně uspokojit jejich přání. U hotelu Klika naleznete i zázemí soukromého parkoviště pro vaše auta, kola či motorky a bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu.

Cena pokoje začíná na 950,- Kč. V ceně ubytování je zahrnuta bohatá snídaně s vždy čerstvými rohlíky z místní pekárny. 

Klika Kitchen & Coffee je moderní budějovická restaurace

Restaurace Klika Kitchen & Coffee funguje nezávisle na hotelu a je oblíbeným místem pro setkávání místních obyvatel i turistů, kteří si potrpí na kvalitní české kuchyni z lokálních a sezónních surovin od malých farmářů. Klademe důraz na individuální přístup k jednotlivým hostům a jejich přání pro rodinné i firemní oslavy. Restaurace postupně dostává i moderní vzhled, kde u původní zdi ze 14. století nalezne příjemné posezení 40 osob a dalších 20 míst se nachází v zimní zahradě s výhledem na řeku. V létě otevíráme slunnou zahrádku přímo na nábřeží u řeky.  

Prohlédněte si náš hotel

Pokud chcete vědět více o hotelu a restauraci, podívejte se do naší fotogalerie. Prozkoumejte, jaké balíčky pro vás nabízíme či jaký kulturní program se během Vaší návštěvy ve městě koná. Věříme, že se poté rozhodnete pro Vaši návštěvu právě u nás. Budeme se těšit.

Hotel KLIKA v Českých Budějovicích hodnocení