Jídelní lístekRezervace stolu | Dárkové poukazy | Catering | Zahrádka | Rozvoz jídel

 

Restaurace Klika  

V naší restauraci Klika Kitchen & Coffee máte jedinečnou možnost posedět v bezprostřední blízkosti části původní hradební zdi městského opevnění ze 14. století, která je součástí nekuřáckého interiéru. Kapacitu restaurace pro 40 osob rozšiřuje prosklená zimní zahrada, která disponuje dalšími 20 místy k sezení skrásným výhledem na slepé rameno řeky Malše za jakéhokoliv počasí. V případě hezkého počasí je však největší předností restaurace její slunná venkovní terasa, kde si můžete užít příjemné a klidné posezení venku s poctivým domácím jídlem i pitím až do noci. Nachází se totiž na jihozápadní straně.

Interiér restaurace  Venkovní zahrádka Klika kitchen
 Posezení na venkovní zahrádce Slunná zahrádka u řeky 

Restauraci od konce roku 2016 provozuje mladá generace Klikových přinášející plno inovačních myšlenek a moderních trendů v gastronomii do Českých Budějovic. Těšte se spolu s námi na plno dalších novinek, které pro vás pravidelně chystáme. Sledujte náš restaurační Instagramový kanál @Klikakitchen pro naše nejaktuálnější foodie fotky. Jsme zakládajícím členem gastro spolku Jíme Jih, s nímž spolupořádáme různé food festivaly a další akce, spolupracujeme s místními mini dodavately a tvoříme novou jihočeskou gastronomii.

 Svatomartinská husička  Tataráček a Budějovický Budvar Original
 Cheesecake a domácí limonády Výběrová káva 100% Arabica La Bohéme Ethiopie 

Naše služby pro vaše nejmenší

V restauraci máme celkem 3 dětské židličky. Na dámském invalidním wc se nachází i přebalovací pult. Pro děti nabízíme pastelky a omalovánky. Nově jsme zřídili venku pod stromem i malé dětské hřiště s pískovištěm, houpačkou a truhlou s hračkami. V této části jsme zřídili i nové venkovní posezení pro rodiče, aby mohli být svým dětem na blízku. Dětem věnujeme i jedno lokální jídlo na menu, které měníme dle sezóny.

Pestrá nabídka pokrmů

Jídelní lístek je koncipován moderně a zdravě. Vychází především z tradičních místních receptur a kvalitních vstupních surovin. Ve stálém jídelním lístku najdete pestrou nabídku pokrmů, které se pravidelně obměňují a ze kterých si zajisté vyberete. Pod vedením šéfkuchaře Petra Glasera servírujeme jídla s moderním vzhledem a vylazenou chutí. Jídelní lístek je sestaven dle ročního období a aktuální sezóny surovin, která se mění vždy cca každý měsíc. Sledujeme, co právě roste a je v daném období to nejlepší pro Vaše tělo. Podporujeme lokální dodavatele. Zeleninu odebíráme z farmy Vícemil od pana Kořénka, čerstvý sýr z lokální farmy Diviš, kuřecí maso z Loužné a hovězí z Netěchovic. Všechny naše dodavatele najdete přímo na našem jídelním lístku. Jejich počet se neustále mění a narůstá, z čehož máme radost a zároveň i zábavu při jejich vyhledávání. Solíme mořskou solí, nepoužíváme palmový tuk ani žádná umělá dochucovadla či polotovary. Recyklujeme, kupujeme rozložitelná brčka a snažíme se dbát na životní prostředí.

Domácí limonáda a výběrová káva Naše nabídka Flank Steak

Jídelní lístek

Ve všední dny zde navíc připravujeme každý den jiné, oblíbené denní menu z klasické české domácí, ale moderní kuchyně.

Grilování

V letních měsících pořádáme navíc čas od času v případě příznivého počasí večerní venkovní grilování, při kterém Vám připravíme speciální pokrmy přímo před Vámi na grilu.

Venkovní grilování Speciality na grilu Flambování dezertu

Lahodné nápoje

Pilsner Urquell a Flank steak

V našem nápojovém lístku najdete moderní nápoje z celého světa. Na baru čepujeme česká piva – místní Budějovický Budvar a nepasterizovanou, nefiltrovanou jedenáctku z minipivovaru Prachatice. Z nealkoholických nápojů doporučujeme vyzkoušet naše domácí limonády vyrobené vždy jen z pravého ovoce a bylinek, rakouskou bylinkovou limonádu Almdudler či Goldie - kombucha přímo z Budějovic. V nabídce nechybí ani oblíbené míchané nápoje - Aperol Spritz nebo náš Gin & Tonic.
 

Nápojový lístek

Catering

V naší restauraci rádi uspořádáme rodinnou oslavu, svatbu či jinou hostinu dle Vašeho přání. Pořádáme také firemní večírky k různým příležitostem a rauty s maximální kapacitou 50 osob. Jsme schopni připravit a zajistit i menší catering přímo k Vám domů nebo do Vaší firmy. Stačí nás kontaktovat emailem a nebo se osobně domluvit na konkrétní formě dané akce a rozpočtu. 

Svatební tabulce Svatební tabule Chlebíčky

Aktuální probíhající Akce

Rezervace stolu

Dárkové poukazy

Nabízíme tištěné dárkové poukazy do naší restaurace v hodnotách 300, 600 nebo 900 Kč, které vám zabalíme do obálky a předáme na místě na baru restaurace, a nebo můžete využít elektronické dárkové poukazy, které je možné koupit na dálku, zaplatit online kartou a v pohodlí vytisknout odkudkoliv. Tyto poukazy máme v hodnotě 500 nebo 1000 Kč a objednat si je můžete zde.

Denní menu

Na Vašem názoru nám záleží!

Jedli jste u nás, nocovali, či se k nám teprve chystáte a chcete se na něco zeptat?

Napište nám, nebo ohodnoťte naše služby.

Hotel KLIKA v Českých Budějovicích hodnocení