Jídelní lístekRezervace stolu | Denní menu | Catering | Zahrádka | Rozvoz jídel

 

Restaurace Klika  

V naší restauraci Klika Kitchen & Coffee máte jedinečnou možnost posedět v bezprostřední blízkosti části původní hradební zdi městského opevnění ze 14. století, která je součástí nekuřáckého interiéru. Kapacitu restaurace pro 40 osob rozšiřuje prosklená zimní zahrada, která disponuje dalšími 20 místy k sezení skrásným výhledem na slepé rameno řeky Malše za jakéhokoliv počasí. V případě hezkého počasí je však největší předností restaurace její slunná venkovní terasa, kde si můžete užít příjemné a klidné posezení venku s poctivým domácím jídlem i pitím až do noci. Nachází se totiž na jihozápadní straně.

Interiér restaurace  Venkovní zahrádka Klika kitchen
 Posezení na venkovní zahrádce Slunná zahrádka u řeky 

Restauraci od konce roku 2016 provozuje nová generace Klikových přinášející plno inovačních myšlenek a moderních trendů v gastronomii do Českých Budějovic. Těšte se spolu s námi na plno dalších novinek, které pro vás chystáme. Sledujte náš restaurační Instagramový kanál @Klikakitchen pro naše nejaktuálnější foodie fotky.

 Svatomartinská husička  Tataráček a Budějovický Budvar Original
 Cheesecake a domácí limonády Výběrová káva 100% Arabica La Bohéme Ethiopie 

Pestrá nabídka pokrmů

Jídelní lístek je koncipován moderně a zdravě. Vychází především z tradičních místních receptur a kvalitních vstupních surovin. Ve stálém jídelním lístku najdete pestrou nabídku pokrmů, ze kterých si zajisté vyberete. Už jste vyzkoušeli např. náš věhlasný tatarák nebo svíčkovou na smetaně? Jídelní lístek je sestaven dle ročního období a aktuální sezóny surovin, která se mění vždy cca každý měsíc. Sledujeme, co právě roste a je v daném období to nejlepší pro Vaše tělo. Podporujeme lokální dodavatele. Zeleninu odebíráme z farmy Vícemil od pana Kořénka, čerstvý sýr z lokální farmy Diviš, kuřecí maso z Loužné a hovězí ze Zefa Volary. Navíc nepoužíváme palmový tuk, recyklujeme, kupujeme rozložitelná brčka i obaly a snažíme se dbát na životní prostředí.

Domácí limonáda a výběrová káva Naše nabídka Flank Steak

Jídelní lístek

Ve všední dny zde navíc připravujeme každý den jiné, oblíbené denní menu z klasické české domácí, ale moderní kuchyně.

Grilování

V letních měsících pořádáme navíc čas od času v případě příznivého počasí večerní venkovní grilování, při kterém Vám připravíme speciální pokrmy přímo před Vámi na grilu.

Venkovní grilování Speciality na grilu Flambování dezertu

Lahodné nápoje

Pilsner Urquell a Flank steak

V našem nápojovém lístku najdete moderní nápoje z celého světa. Na baru čepujeme česká piva – místní Budějovický Budvar a nepasterizovanou, nefiltrovanou jedenáctku z minipivovaru Prachatice. Z nealkoholických nápojů doporučujeme vyzkoušet naše domácí limonády vyrobené vždy jen z pravého ovoce a bylinek, rakouskou bylinkovou limonádu Almdudler či české limonády Fermentáda, Něco jako cola, Maté nebo Limona. V nabídce nechybí ani oblíbené domácí míchané nápoje - Aperol Spritz nebo Gin & Tonic.
 

Nápojový lístek

Catering

V naší restauraci rádi uspořádáme rodinnou oslavu, svatbu či jinou hostinu dle Vašeho přání. Pořádáme také firemní večírky k různým příležitostem a rauty s maximální kapacitou 50 osob. Jsme schopni připravit a zajistit i menší catering přímo k Vám domů nebo do Vaší firmy. Stačí nás kontaktovat emailem a nebo se osobně domluvit na konkrétní formě dané akce a rozpočtu. 

Svatební tabulce Svatební tabule Chlebíčky

Denní menu

24.05.2022

Čočková polévka s párkem a kořenovou zeleninou 943 Kč
---
Netěchovické hovězí v koprové omáčce, domácí houskový knedlík 1,3,7 153 Kč
Grilovaná vepřová panenka s bylinkami, pečenou rýží
s bulgurem, zeleninou a pikantní domácí ajvar 1,7,9,10169 Kč
Gratinované brambory s mletým hovězím masem z Placandy,
špenátem od Kořénka, sýrem a zelným salátem 3,7,10149 Kč
Vegetariánské zelené kari s brokolicí, kokosovým mlékem,
rýžovými nudlemi a čerstvým koriandrem 7 146 Kč
Smažené kosmatice (květy bezu černého) ve vinném těstíčku s bylinkovou
majonézou, bramborové pyré a salátové listy od Kořénka 1,3,7,12 139 Kč
---
Ořechová bezé roláda s mascarpone krémem a jahodami 1,3,7 69 Kč
Rebarborový koláč s mandlovou strouhankou 1,3,7,8 59 Kč

Na Vašem názoru nám záleží!

Jedli jste u nás, nocovali, či se k nám teprve chystáte a chcete se na něco zeptat?

Napište nám, nebo ohodnoťte naše služby.

Hotel KLIKA v Českých Budějovicích hodnocení