Restaurace | Jídelní lístek | Nápojový lístek | Rezervace | Denní menu | Catering

 

Restaurace

 
Restaurace je znovu plnohodnotně otevřena! Využít můžete i nadále náš eshop na adrese: www.kde-se-najim.cz/menu/5135, kde si můžete objednat polední menu s sebou na daný čas, případně do poznámky napište, že budete jíst u nás, ale jídlo budete mít zamluvené a zaplacené předem! Mockrát vám děkujeme za vaši podporu. <3 

V naší restauraci Klika Kitchen & Coffee máte jedinečnou možnost posedět v bezprostřední blízkosti části původní hradební zdi městského opevnění ze 14. století, která je součástí nekuřáckého interiéru. Kapacitu restaurace pro 40 osob rozšiřuje prosklená zimní zahrada, která disponuje dalšími 20 místy k sezení skrásným výhledem na slepé rameno řeky Malše za jakéhokoliv počasí. V případě hezkého počasí je však největší předností restaurace její slunná venkovní terasa, kde si můžete užít příjemné a klidné posezení venku s poctivým domácím jídlem i pitím až do noci. Nachází se totiž na jihozápadní straně.

Interiér restaurace  Venkovní zahrádka Klika kitchen
   

Restauraci od konce roku 2016 provozuje nová generace Klikových přinášející plno inovačních myšlenek a moderních trendů v gastronomii do Českých Budějovic. Těšte se spolu s námi na plno dalších novinek, které pro vás chystáme. Sledujte náš restaurační Instagramový kanál @Klikakitchen pro naše nejaktuálnější foodie fotky.

 Svatomartinská husička  Tataráček a Budějovický Budvar Original
 Cheesecake a domácí limonády Výběrová káva 100% Arabica La Bohéme Ethiopie 

Pestrá nabídka pokrmů

Jídelní lístek je koncipován moderně a zdravě. Vychází především z tradičních místních receptur a kvalitních vstupních surovin. Ve stálém jídelním lístku najdete pestrou nabídku pokrmů, ze kterých si zajisté vyberete. Už jste vyzkoušeli např. náš věhlasný tatarák nebo svíčkovou na smetaně? Jídelní lístek je sestaven dle ročního období a aktuální sezóny surovin, která se mění vždy cca každý měsíc. Sledujeme, co právě roste a je v daném období to nejlepší pro Vaše tělo. Podporujeme lokální dodavatele. Zeleninu odebíráme z farmy Vícemil od pana Kořénka, čerstvý sýr z lokální farmy Diviš, kuřecí maso z Loužné a hovězí ze Zefa Volary. Navíc nepoužíváme palmový tuk, recyklujeme, kupujeme rozložitelná brčka i obaly a snažíme se dbát na životní prostředí.

Palačinka Panenka Flank Steak

Naše nabídka

Jídelní lístek

Ve všední dny zde navíc připravujeme každý den jiné, oblíbené denní menu z klasické české domácí, ale moderní kuchyně.

Grilování

V letních měsících pořádáme navíc čas od času v případě příznivého počasí večerní venkovní grilování, při kterém Vám připravíme speciální pokrmy přímo před Vámi na grilu.

Venkovní grilování Grilování Speciality na grilu Flambování dezertu

Lahodné nápoje

Pilsner Urquell a Flank steak

V našem nápojovém lístku najdete moderní nápoje z celého světa. Na baru čepujeme česká piva – místní Budějovický Budvar a nepasterizovanou, nefiltrovanou jedenáctku z minipivovaru Prachatice. Z nealkoholických nápojů doporučujeme vyzkoušet naše domácí limonády vyrobené vždy jen z pravého ovoce a bylinek, rakouskou bylinkovou limonádu Almdudler či české limonády Fermentáda, Zázračná limonáda, Maté nebo polské limoády On Lemon. V nabídce nechybí ani oblíbené domácí míchané nápoje - Aperol Spritz, Mojito nebo Gin & Tonic.
 

Nápojový lístek

Catering

V naší restauraci rádi uspořádáme rodinnou oslavu, svatbu či jinou hostinu dle Vašeho přání. Pořádáme také firemní večírky k různým příležitostem a rauty s maximální kapacitou 50 osob. Jsme schopni připravit a zajistit i menší catering přímo k Vám domů nebo do Vaší firmy. Stačí nás kontaktovat na telefonu +420 776 601 099 a nebo se osobně domluvit na konkrétní formě dané akce a rozpočtu. 

Svatební tabulce Svatební tabule ChlebíčkyRezervujte si stůl přes Restu.cz

Denní menu

24.11.2020

Bíla zelnice s houbami 1,7/39 Kč
Hamburská vepřová pečeně s domácím houskovým knedlíkem 1,3,7,10/130 Kč
Marinovaná pikantní kuřecí křidélka od Vilímka s BBQ omáčkou, zeleninovým salátem a domácí bagetkou 1,3,7,10/145 Kč
Zapečené těstoviny s uzeným masem z Volar a kyselou okurkou 1,3,7/129 Kč
Pohankové rizoto s gratinovaným lilkem s bylinkovou gremolátou a dipem z červené řepy 7/125 Kč
Vegetariánské brokolicové kari s hráškem, fazolkami, jasmínovou rýží a čerstvým koriandrem 7/125 Kč
Smažený sýr z Mláky s domácí tatarkou a opečenými brambůrky 1,3,7/160 Kč
Ořechový dort s kaštanovým mascarpone 1,3,7,8/65 Kč

Na Vašem názoru nám záleží!

Jedli jste u nás, nocovali, či se k nám teprve chystáte a chcete se na něco zeptat?

Napište nám, nebo ohodnoťte naše služby.

Hotel KLIKA v Českých Budějovicích hodnocení