Rozvoz jídel

Jídlo pro hladovce až ke dveřím

Rozvoz jídla České BudějoviceNejhorší dny jsou ty, kdy si nenajdeme čas ani na oběd. Změňte to! Ať již nemůžete odejít na oběd z práce, nebo vás cokoli zdrží doma, neznamená to, že vám v břichu musí vyhrávat cvrčci. Rádi vám vaši energii do druhé poloviny dne dovezeme až domů. Naše restaurace Klika nabízí rozvoz jídel, ať již vás popadne hlad, honí vás mlsná, chcete doma nakrmit rodinu, nebo udělat v práci chuť kolegům, jakmile ucítí, jaké dobré jídlo jsme vám z naší restaurace přivezli.

Každý den vám rádi přivezeme polední menu. Otevíráme v 10:00. Ale pokud už se nemůžete dočkat, objednejte si klidně dříve. Po otevření restaurace vám objednávku potvrdíme a hned na ní rovněž začneme pracovat, abyste se svého oběda z našeho denního menu dočkali včas. Nebo si objednejte jídlo z našeho standardního jídelníčku na jinou dobu.
Vaše jídlo vám přivezeme již od objednávky 200 Kč. Rozvoz jídel děláme do vzdálenosti 15 km od naší českobudějovické restaurace (Hroznová 25, České Budějovice 1). Přivezeme vám vše, od polévky až po dezert. Nakrmíme milovníky pořádného masa i vegetariány. Připraveni jsme skutečně na každého.

Momentálně nabízíme rozvoz prostřednictvím rozvozových služeb fungujícími ve městě jako je Sváča z kola, Otesánek, Wolt nebo Dáme Jídlo...

Na Vašem názoru nám záleží!

Jedli jste u nás, nocovali, či se k nám teprve chystáte a chcete se na něco zeptat?

Napište nám, nebo ohodnoťte naše služby.

Hotel KLIKA v Českých Budějovicích hodnocení