Restaurace | Jídelní lístek | Nápojový lístek | Rezervace | Denní menu | Catering

 

Restaurace

V naší restauraci Klika Kitchen & Café máte jedinečnou možnost posedět v bezprostřední blízkosti části původní hradební zdi městského opevnění ze 14. století, která je součástí nekuřáckého interiéru. Kapacitu restaurace pro 40 osob rozšiřuje prosklená zimní zahrada, která disponuje dalšími 20 místy k sezení s krásným výhledem na slepé rameno řeky Malše za jakéhokoliv počasí. V případě hezkého počasí je však největší předností restaurace její slunná venkovní terasa, kde si můžete užít příjemné posezení venku s dobrým jídlem i pitím až do noci. Nachází se totiž na jihozápadní straně.

Restauraci od konce roku 2016 provozuje nová generace přinášející plno inovačních myšlenek a moderních trendů v gastronomii do Českých Budějovic. Těšte se spolu s námi na plno dalších novinek, které pro vás chystáme.

   
   

 

Pestrá nabídka pokrmů

Jídelní lístek je koncipován moderně a zdravě. Vychází především z tradičních místních receptur a kvalitních vstupních surovin. Ve stálém jídelním lístku najdete pestrou nabídku pokrmů, ze kterých si zajisté vyberete. Už jste vyzkoušeli např. náš věhlasný tatarák nebo svíčkovou na smetaně? Jídelní lístek navíc obsahuje i sezónní speciální nabídku, ve které nabízíme každý měsíc pokrmy z toho, co právě roste a je v daném období to nejlepší pro Vaše tělo. Zeleninu odebíráme z farmy Vícemil od pana Kořénka.

Palačinka Panenka Flank Steak

Tatarák

Jídelní lístek

Ve všední dny zde navíc připravujeme každý den jiné, oblíbené denní menu z klasické české domácí, ale moderní kuchyně.

Grilování

V letních měsících pořádáme v případě příznivého počasí večerní venkovní grilování, při kterém Vám připravíme speciální pokrmy přímo před Vámi na grilu.

Venkovní grilování Grilování Speciality na grilu Flambování dezertu

Lahodné nápoje

Pilsner Urquell a Flank steak

V našem nápojovém lístku najdete moderní nápoje z celého světa. Na baru čepujeme dvě nejznámější česká piva – místní Budějovický Budvar i Plzeňský Prazdroj. Z nealkoholických nápojů doporučujeme vyzkoušet rakouskou bylinkovou limonádu Almdudler či australské zázvorové pivo Bundaberg. V nabídce nechybí ani oblíbené domácí míchané nápoje - Aperol Spritz, Mojito či Moscow Mule nebo Gin & Tonic.
 

Nápojový lístek

Catering

V naší restauraci rádi uspořádáme rodinnou oslavu, svatbu či jinou hostinu dle Vašeho přání. Pořádáme také firemní večírky k různým příležitostem a rauty s maximální kapacitou 50 osob. Jsme schopni připravit a zajistit i menší catering přímo k Vám domů nebo do Vaší firmy. Stačí nás kontaktovat na telefonu +420 776 601 099 a nebo se osobně domluvit na konkrétní formě dané akce a rozpočtu. 

Svatební tabulce Svatební tabule Chlebíčky

Rezervovat On-line rezervace Restu.cz

Denní menu

23.04.2018

Rajčatová polévka s hoblinami parmezánu35 Kč
---
Hovězí zadní v houbové omáčce (150g),
s domácím houskovým knedlíkem 119 Kč
Kuřecí basketky (150g) s bramborovou kaší a mrkvový salát129 Kč
Telecí biftečky (150g) s opečenými bramborami a pikantním dipem 125 Kč
Cuketové kari (200g) s čerstvým koriandrem a kokosovým mlékem
a jasmínovou rýží115 Kč
Fazolovo-cizrnový salát s restovanou kořenovou zeleninou110 Kč
---
Dvoubarevný tvarohový cheesecake55 Kč
Domácí karamelová zmrzlina39 Kč

Na Vašem názoru nám záleží!

Jedli jste u nás, nocovali, či se k nám teprve chystáte a chcete se na něco zeptat?

Napište nám, nebo ohodnoťte naše služby.