Restaurace | Jídelní lístek | Nápojový lístek | Rezervace | Denní menu | Catering

 

Restaurace

V naší restauraci Klika Kitchen & Café máte jedinečnou možnost posedět v bezprostřední blízkosti části původní hradební zdi městského opevnění ze 14. století, která je součástí nekuřáckého interiéru. Kapacitu restaurace pro 40 osob rozšiřuje prosklená zimní zahrada, která disponuje dalšími 20 místy k sezení s krásným výhledem na slepé rameno řeky Malše za jakéhokoliv počasí. V případě hezkého počasí je však největší předností restaurace její slunná venkovní terasa, kde si můžete užít příjemné posezení venku s dobrým jídlem i pitím až do noci. Nachází se totiž na jihozápadní straně.

Restaurace Klika Zimní zahrada restaurace
Prostřeno Venkovní zahrádka

3D pohled do restaurace

Pestrá nabídka pokrmů

Jídelní lístek je koncipován moderně a zdravě. Vychází především z tradičních místních receptur a kvalitních vstupních surovin. Ve stálém jídelním lístku najdete pestrou nabídku pokrmů, ze kterých si zajisté vyberete. Už jste vyzkoušeli např. náš věhlasný tatarák? Jídelní lístek navíc obsahuje i sezónní speciální nabídku, ve které nabízíme vždy to, co je v daném období to nejlepší pro Vaše tělo. 

Palačinka Panenka Flank Steak

Tatarák

Jídelní lístek

Ve všední dny zde navíc připravujeme každý den jiné, oblíbené denní menu z klasické české domácí kuchyně.

Grilování

V letních měsících pořádáme v případě příznivého počasí večerní venkovní grilování, při kterém Vám připravíme speciální pokrmy přímo před Vámi na grilu.

Venkovní grilování Grilování Speciality na grilu Flambování dezertu

Lahodné nápoje

Pilsner Urquell a Flank steak

V našem nápojovém lístku najdete moderní nápoje z celého světa. Na baru čepujeme dvě nejznámější česká piva – místní Budějovický Budvar i Plzeňský Prazdroj. Z nealkoholických nápojů doporučujeme vyzkoušet rakouskou bylinkovou limonádu Almdudler. V nabídce nechybí ani oblíbené domácí míchané nápoje - Aperol Spritz, Mojito či vinný střik s fialkou.
 

Nápojový lístek

Catering

V naší restauraci rádi uspořádáme rodinnou oslavu, svatbu či jinou hostinu dle Vašeho přání. Pořádáme také firemní večírky k různým příležitostem a rauty s maximální kapacitou 50 osob. Jsme schopni připravit a zajistit i menší catering přímo k Vám domů nebo do Vaší firmy. Stačí nás kontaktovat na telefonu +420 776 701 099 nebo +420 387 318 171 a nebo se osobně domluvit na konkrétní formě dané akce a rozpočtu. 

Svatební tabulce Svatební tabule Chlebíčky

Rezervovat On-line rezervace Restu.cz

Denní menu

28.07.2017

Zelnice s bramborami35 Kč
Polévka z červené řepy35 Kč
Matjesy (150g) s cibulí a koprovým dipem79 Kč
Košický řízek (150g), bramborová kaše
okurkový salát105 Kč
Ledvinky na paprice (150g) , rýže99 Kč
Kuřecí prso špikované jarní cibulkou (150g)
bylinkový dip, opečené brambory125 Kč
Rýžové placičky se zeleninou a bulgurem (200g)
míchaný salát110 Kč
Asijský nudlový salát (200g)109 Kč
Malinový cheesecake55 Kč

Na Vašem názoru nám záleží!

Jedli jste u nás, nocovali, či se k nám teprve chystáte a chcete se na něco zeptat?

Napište nám, nebo ohodnoťte naše služby.